Založ si blog

Učitelia a ich štrajk

Veľmi ma srdce bolí keď čítam o tých nenažraných učiteľoch ako im nestačí 700 eur hrubého nástupný plat.  A po 20 rokoch odrobených majú dokonca aj 1000 eur hrubého. A za čo? Robia od 7dmej do 2 hej maximálne do 5tej.  Celé leto majú voľno a aj v tej robote vlastne hovno robia však sa len celý deň prechádzajú pred tabuľou a hrajú sa s deťmi. To by zvládol každý. Mali by ísť za pás do fabriky, ako ja za 500 eur a potom by vedeli o čom je život. Celý deň ťahať za pásom, to je náročná robota, nie byť učiteľom. A tie ich kecy, koľko museli na to študovať, aby mohli učiť. Ja som vychodil základú školu a nenaučili ma nič, čo je dôkaz, že učitelia nestoja za nič ani si nič nezaslúžia. A to isté sestričky, však čo robia celé dni. Utierajú rite nejakým dedkom a obskakujú doktorov, za to by chceli zarábať viac ako my robotníci vo výrobe?  No a dnes som čítal koľko zarábajú ITčkari, to už ma len nasralo. Trebalo by im dať všetkým po hube a nie štrajkovať. Dúfam že náš najlepší premiér s nimi zatočí. Veď keby nebolo nás za pásom čo plníme rozpočet a zvyšujeme to naše HDP, tak by všetci títo darmožráči pomreli od hladu.  Aspoň by nezaťažovali nášho premiéra ich nenažratosťou a dali by mu pokoj, aby mohol riešiť skutočné problémy, aby nás ochránil pred tými moslimami, a aby tu konečne urobil funkčný sociálny štát. Veď si ho zaslúžime, nenadarmo – ťažko pracujeme. Ono taký jaguár sem nepríde pre učiteľov ani pre sestričky ale pre nás, šikovných a pracovitých robotníkov ktorí tvrdo pracujú…  Veď vy všetci po voľbách uvidíte, dúfam že vám vláda neustúpi….

Robo drž sa!!!

Keď máte podobne názory lajkujte.

A potom si dajte poriadnu po hube, pretože ak nechápete sarkazmus a vôbec o čom celý ten štrajk je, tak ste jasný dôkaz že školstvo je podfinancované a neplní si svoju funkciu. Čítať diskusie a vyjadrenia podobných tvrdo pracujúcich na adresu učiteľov a všetkých, ktorí nepracujú za pásom – a teda podľa vás “netvoria hodnoty” a neplnia štátny rozpočet to už ani nie je na smiech to už je ozaj do plaču. Viete prečo sem chodia automobilky vyrábať? Za prvé preto, že si to nechajú zadotovat od štátu takže vlastne najprv si zaplatíte za to, že vás potom zamestnajú za nízku mzdu a potom preto, že sú tu ľudia ochotní tvrdo pracovať za minimálnu mzdu, ktorí namiesto toho, aby štrajkovali držia ústa a nadávajú na všetkých kto sa ozve a kto nebodaj zarobí o nejaké drobné navyše. Pritom vám vôbec nevadí, že vám vládne tlupa milionárov prepojených na miliardárov. Ak chcete na niekoho nadávať a niekoho viniť z toho, že málo zarábate čo tak viniť ich. To, že učiteľ zarobí o dve stovky viac ako vy, to vás nespraví chudobnejšími. To, že niekto pri každom obstarávaní uleje milióny, to že milionári sa dokážu daniam vyhnúť a to že vás milionári presvedčili že sú sociálni, a že chcú, aby ste sa vy mali lepšie a preto ich už neviem koľký rok po sebe volíte ako také stádo idiotov, to by vás malo trápiť.  Ale netrápi, lebo tí vaši pracujú pre vašu bezpečnosť. Tak vám gratulujem.

 

www.dojnekravy.sk

Na zdravie!

28.04.2016

Súčasná situácia okolo zdravotného stavu našich politikov ponúka jedno pekné zamyslenie. Mal by obyčajný človek taký prístup k zdravotnej starostlivosti ako chránený druh - slovenský politik? viac »

Lebo Fico…

09.03.2016

Je to už strašne otrepané konštatovanie ale musím ho použiť ešte minimálne raz… Na Slovensku voľby dopadli ako dopadli, napriek pestrým a možno šokujúcim výsledkom dovolím si povedať viac »

Smerom do kanála. . .

02.03.2016

Po štyroch rokoch sociálno-demokratickej vlády slovensko nie je ani sociálne ani demokratické. Máme tu čas volieb a môžeme si spraviť nejakú tú sumarizáciu. Pravidelne počúvame ako sa slovensku viac »

jaguar land rover, treningove centrum

VIDEO: Jaguar v Nitre silnie. Stúpenci brexitu zúria

16.01.2019 06:00

Tento rok môže najväčšia britská automobilka vyrobiť na Slovensku až 100-tisíc osobných motorových vozidiel.

06-protest2-4x

Sestier viac nebude. Župy okresali zdravotnícke školy

16.01.2019 06:00

Výpadok zdravotných sestier, ktorý niekde naberá kritické rozmery, mali zmierniť aj stredné zdravotnícke školy. V praxi sa paradoxne deje opak.

Pawoł Adamowicz, smrť, demonštranti

V Poľsku po vražde starostu idú po štváčoch

15.01.2019 22:17

Už v pondelok polícia zadržala troch mužov, ktorí po útoku na Adamowicza vyzývali na ďalšie vraždy.

Mario Draghi

Šéfa ECB sklamal výkon eurozóny

15.01.2019 21:13

Ekonomika eurozóny sa spomaľuje viac, než sa očakávalo, a stále potrebuje výraznú podporu od ECB, uviedol jej šéf Mario Draghi.

pit2000

O všetkom čo ma hnevá a je proti zdravému rozumu..., alebo naozaj sme iba dojné kravy pre tento štát? dojnekravy.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 35085x
Priemerná čítanosť článkov: 1949x

Autor blogu

Kategórie